Ciolacu: Am avut o întâlnire cu premierul; prioritatea acestei guvernări este criza din energie
Preşedintele PSD, Marcel Ciolacu, a declarat că a avut, miercuri, o întâlnire cu premierul Nicolae Ciucă şi cu liderii formaţiunilor din coaliţia de guvernare, pentru a încerca să rezolve problema crizei energetice, care reprezintă o prioritate a actualei guvernări.