Udrea în instanţă: Dacă nu există dreptate omenească, sigur există dreptate divină. Achitările - cred că le merit
Fostul ministru Elena Udrea a declarat joi că merită să fie achitată în dosarele în care a fost trimisă în judecată şi a invocat "dreptate divină", dacă nu există "dreptate omenească".