Doi afgani, înjunghiaţi în zona Gării de Nord din Timişoara; unul dintre ei a murit
Procurori ai Parchetului Timiş fac cercetări şi administrează probatorii în vederea identificării agresorilor care au înjunghiat, luni seara, doi cetăţeni afgani, dintre care unul a decedat, au declarat pentru AGERPRES reprezentanţii Biroului de presă al Parchetului de pe lângă Tribuna.