„CA PE VREMURI”: A FOST SPECTACOL ÎNTRE RAPID ŞI DINAMO! GIULEŞTENII AU OBŢINUT DOAR UN PUNCT ŞI AU IEŞIT DIN CURSA PENTRU PLAY-OFF

Derby-ul dintre Rapid şi Dinamo Bucureşti s-a încheiat la egalitate, scor final 1-1. Duelul a fost transmis în direct pe Look Sport+ şi platforma online PrimaPlay.ro.

Golurile au fost marcate la o distanţă foarte mică. Matei a deschis scorul pentru „câini”, în minutul 20, iar 3 minute mai târziu, rapidiştii au egalat prin Vojtus.

Rapidul a dominat clar partida şi a avut cele mai multe ocazii de a se desprinde pe tabelă, dar nici Dinamo n-a arătat tocmai rău privind retrospectiv asupra desfăşurării acestui sezon.